Zapowiedź meczu: Orzeł kontra Orzeł

W sobotnie popołudnie Orzeł Piaski Wielkie zamelduje się na boisku swojego imiennika w Ryczowie. Orzeł Ryczów to tegoroczny beniaminek IV ligi małopolskiej (gr. zachodnia). Po dwóch pierwszych kolejkach sympatycy klubu z Ryczowa nie mają jednak tęgich min. Ich ulubieńcy doznali dwóch porażek (u siebie z Górnikiem Wieliczka 0:3 i na wyjeździe z Dalinem Myślenice 1:3) i z zerowym dorobkiem punktowym zamykają ligową tabelę.

Odmienne nastroje panują w Piaskach Wielkich. Klub z Niebieskiej zgromadził już cztery punkty i pokazał że walczy do końca w każdym meczu. Takiej właśnie postawy wymagają kibice z Piasków od swojej drużyny.

Mecz w Ryczowie będzie na pewno trudnym pojedynkiem i ciężko wskazać w nim faworyta, gdyż gospodarze będą chcieli się zrehabilitować za dotychczasowe porażki a goście podtrzymać dobrą passę. Kto wyjdzie zwycięsko z pojedynku dwóch Orłów przekonamy się już jutro. Początek meczu w Ryczowie o godzinie 17:00, zapraszamy.