ORZEŁ Piaski Wielkie - PCIMIANKA Pcim 3:2 (2:1)

40' Wolak 1:0

43' Dąbrowa 1:1

45'+ Jurek 2:1

59' Lepiarz (samob.) 2:2

79' Kapera 3:2

Żółte kartki: Klemens Drobniak (Ryczów) - Przemysław Kapera, Maciej Śliski (Piaski Wielkie) ORZEŁ Ryczów: Tyrała - Włosiak (68' Czerwiec), Dukała, Skwarczeński, Smagło, Pluta (75' Biela), Gołdowski (60' Domagała), Folga, Para (68' Chlebicki), Szymula (46' Lisowski), Drobniak. Trener: Ryszard Czerwiec. ORZEŁ P.W.: D. Wiśniewski - Kapera, Studnicki, Lepiarz (32' Bruzda), A. Wiśniewski, Jurek (75' Stasik), Szaroń, Petho, Wajda (85' Wzorek), Śliski, Szczytyński (60' Sawczuk). Trener: Jan Cyniewski. (http://orzelpiaskiwielkie.futbolowo.pl)

Żółte kartki: A. Wiśniewski, Studnicki (obaj Orzeł)

ORZEŁ: D.Wiśniewski - Kapera, Lepiarz, Tarabuła, Wolak, Szaroń, Jurek (59' Stasik), Petho, Wajda, Śliski (70' A.Wiśniewski), Szczytyński (61' Studnicki). Trener: Jan Cyniewski.

PCIMIANKA: Napieralski - Kubik (46' Czapla), Nowak, Duda, Konik (46' Szlachta), Poniedziałek, Sołtys, Dąbrowa (85' Gniecki), Ousseynou Fall, Kwiecień, Chlebda (75' Tęczar). Trener: Jerzy Kowalik.

We wtorkowe popołudnie kibice Orła byli świadkami pierwszego zwycięstwa swojej drużyny w nowym sezonie, Orzeł pokonał Pcimiankę 3:2 (2:1). Ale zanim do tego doszło miejscowi musieli sporo się napracować aby sięgnąć po 3 punkty.

Orzeł rozpoczął ten mecz ostrożnie oczekując na przeciwnika na swojej połowie boiska i groźnie kontratakując. W miarę upływu czasu poczynania zawodników Orła były coraz śmielsze i w rezultacie miejscowi wyszli na  prowadzenie w 36 minucie.Goście szybko doprowadzili do wyrównania, ale Orzeł ponownie objął prowadzenie tuż przed przerwą.

Po przewie, grający ambitnie goście doprowadzili ponownie do wyrównania. Ostatnie słowo w tym meczu należało do gospodarzy. Niezawodny ostatnio Przemysław Kapera przeprowadził szybki rajd prawą stroną boiska i mimo asysty obrońcy gości skierował piłkę do bramki obok rozpaczliwie interweniującego bramkarza. Po tym ciosie piłkarze Pcimianki nie zdołali się już podnieść i 3 punkty zostały przy Niebieskiej.