Porażka w Ryczowie

ORZEŁ Ryczów - ORZEŁ Piaski Wielkie 3:0 (2:0)

18' Klemens Drobniak  1:0

38' Piotr Włosiak  2:0

82' Klemens Drobniak 3:0

Sędziowie: Michał Matyjaszek - główny, Szymon Dziadowiec i Marcin Kusak - asysteńci (KS Chrzanów).

Żółte kartki: Klemens Drobniak (Ryczów) - Przemysław Kapera, Maciej Śliski (Piaski Wielkie)

ORZEŁ Ryczów: Tyrała - Włosiak (68' Czerwiec), Dukała, Skwarczeński, Smagło, Pluta (75' Biela), Gołdowski (60' Domagała), Folga, Para (68' Chlebicki), Szymula (46' Lisowski), Drobniak. Trener: Ryszard Czerwiec.

ORZEŁ P.W.: D. Wiśniewski - Kapera, Studnicki, Lepiarz (32' Bruzda), A. Wiśniewski, Jurek (75' Stasik), Szaroń, Petho, Wajda (85' Wzorek), Śliski, Szczytyński (60' Sawczuk). Trener: Jan Cyniewski.

Drużynie z Piasków Wielkich nie udał się wyjazd do Ryczowa. Tym razem musiała ona pogodzić się z porażką. Beniaminek postawił gościom twarde warunki, na które nie znaleźli oni sposobu.

W drużynie gospodarzy wystąpił w tym meczu były reprezentant Polski, Mistrz Polski z Widzewem i Wisłą Kraków, a obecnie trener drużyny z Ryczowa, Ryszard Czerwiec.

Orzeł Ryczów zdobył swoje pierwsze punkty w IV lidze.